Esileht

Allikas: Sakulugu
Redaktsioon seisuga 14. mai 2024, kell 12:28 kasutajalt Admin (arutelu | kaastöö)
(erin) ←Vanem redaktsioon | Viimane redaktsiooni (erin) | Uuem redaktsioon→ (erin)
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

Tere tulemast Saku koduloovikisse!
Saku vald sai 2016. aastal 150-aastaseks. Selle tähtpäeva väärikaks tähistamiseks kutsuti ellu koduloo-andmebaas eesmärgiga edendada kodu-uurimuslikku tööd ja koondada ühte keskkonda valla ajalugu käsitlevad artiklid ja fotod.
Saku kodulugu täieneb ja areneb kogukonna ühistöös. Oodatud on kõik kaastööd, mis kajastavad kohalikku kultuuri, pärimusi, mälestusi, majandus- ja ühiskondlikku elu ning jagavad informatsiooni siin elanud ja töötanud inimeste kohta.
Koduloovikit haldab Saku Vallaraamatukogu
Praegu on koduloovikis 526 artiklit ja 2131 faili. Registreeritud kasutajate arv 387

Paigad: Juuliku - Jälgimäe - Kajamaa - Kasemetsa - Kiisa - Kirdalu - Kurtna - Lepiku-Kurtna - Lokuti - Metsanurme - Männiku - Männiku-Kurtna - Rahula - Roobuka - Saku alevik - Saku-Mõisaküla - Saku-Nõmmküla - Saue - Saustinõmme - Sookaera-Metsanurga - Tagadi - Tammejärve - Tammemäe - Tõdva - Tänassilma - Üksnurme
Uue artikli alustamiseks võid soovitud pealkirja siia sisestada:

Uudised ja teated

9. november 2020

Ajalooliste fotode galerii täiendamine on lõpetatud, see andmebaas ei ole enam kasutusel. Fotod on koondatud koduloovikisse.

27. mai 2020

Hea uudis. Juurdunud teadmine, et omaaegses restoranis "Rävala" asunud Kalju Reiteli loodud puitpannoo on kadunud, ei vasta tõele. Pannood eksponeeritakse Harju Tarbijate Ühistu kontoris.

7. november 2016

Saku kodulooviki "Harjumaa aasta tegu 2016" nominent.

27. september 2016

Seoses tarkvarauuendusega, vältimaks andmebaasi korduvalt sisse logimist, märgistage sisse logimisel linnukesega lahter "jää sisselogituks". Teilt võidakse küsida ka salasõna uuendamist.

11. märts 2016

Oodatakse teateid Mikka Arro, fotograaf (28. august 1893 Saaremaa, Pihla vald – 4. aprill 1944 Kullama, Ollimäe, maetud Kullamaa kalmistule) kohta, kelle kohta on teada, et ta elas mõnda aega Sakus. Kontakt: sakulugu@sakuvald.ee

Autoriõigused - Küpsiste avaldus